Трансмісія ALL MODE 4WD-i
kadjar
Хочете досліджувати усі дороги? Виберіть повнопривідну версію ALL MODE 4x4-i. Завдяки електронній антибуксувальній системі (ETC) муфта приводиться в дію в режимі реального часу, щоб передати ідеальний рівень крутного моменту на задні колеса, залежно від швидкості та рівня зчеплення автомобіля. Все, що вам потрібно зробити, це просто повернути кермо та вибрати найбільш підходящий режим: 2WD, Auto або Lock. В режимі 2WD автомобіль працює виключно в режимі переднього приводу. За нормальних умов руху цей режим збільшує економію палива. В режимі Auto за нормальних умов руху крутний момент передається виключно на передні колеса. При втраті тяги, до 50% крутного моменту передається на задню вісь. В режимі Lock крутний момент розподіляється 50/50 між передньою та задньою віссю, а швидкість підтримується на рівні 40 км/г на піщаних, болотистих або засніжених поверхнях, що збільшує рівень зчеплення на пухкому ґрунті.
Система Extended Grip
Kadjar
Однопривідний Renault KADJAR можна оснастити системою Extended Grip, вдосконаленою системою контролю тяги для двох передніх коліс. Автоматично в парі з 17-дюймовими всесезоними шинами для проходження бруду та снігу, які мають особливий візерунок протектора, розроблений для ефективнішого очищення від бруду, піску чи м'якого снігу, система Extended Grip забезпечує зчеплення автомобіля з дорогою незалежно від умов руху.
Вражаючий об'єм багажника...
kadjar
Завдяки підлозі багажника в опущеному положенні та складеним заднім сидінням, в багажнику вашого Renault KADJAR можна перевозити вантаж об’ємом до 527 літрів. Простіше кажучи, це один з найбільших об'ємів багажника на ринку кросоверів! Завдяки практичному дизайну, легко завантажте все необхідне та втечіть від суєти, насолоджуючись пригодами та незвіданими місцями.
Модульна конструкція простору
kadjar
Насолоджуйтесь великим внутрішнім простором, розумною модульною конструкцією та відмінною вантажопідйомністю. Renault KADJAR наповнений різноманітними властивостями. Ми пішли ще далі: завдяки ручкам, розташованим в багажнику, система Easy Break автоматично розблоковує та складає заднє сидіння в пропорції 60/40.
Рівна підлога та довжина завантаження
kadjar
Робіть все, що вам до вподоби, разом з Renault KADJAR! Легко завантажте сноуборд або дошку для серфінгу. Завдяки підлозі багажника в піднятому положенні та складеним заднім сидінням, у вас є повністю рівна підлога та виняткова вантажопідйомність. Сидіння переднього пасажира може відкидатися вперед, створюючи рівну підлогу аж до панелі приладів та надаючи вам довжину завантаження до 2,5 м!
Винахідливі та добре захищені місця для зберігання
kadjar
Багажник Renault KADJAR є великим та водночас модульним. Він може бути розділений на два або три відсіки. Це дозволяє надійно зберігати та захищати дрібні предмети. Ідеально підходить для розумного завантаження вашого автомобіля!
Висувний фаркоп
kadjar
Вам потрібна ще більша вантажопідйомність? Під’єднайте причіп за одну мить. Прихований під заднім бампером, а отже повністю непомітний за відсутності потреби використання, фаркоп Renault KADJAR завжди під рукою. Не може бути нічого простішого за його застосування! Все, що вам потрібно зробити, це просто натиснути непомітну ручку в багажнику.
Місця для зберігання по всьому салону
kadjar
Впорядкуйте свої речі в салоні завдяки винахідливим місцям для зберігання загальною місткістю 30 літрів, розташованим по всьому салону Renault KADJAR. Скористайтеся ними на повну! Ми продумали все, щоб зробити ваше життя простішим.
Надзвичайно зручні сидіння
kadjar
Оскільки він розроблений в спортивному дусі, ми приділили особливу увагу комфорту сидінь. Наповнені піною подвійної щільності, вони пропонують як помітний комфорт, так і міцну підтримку. Невеликий кут передньої кромки сидінь забезпечує ще більшу підтримку. Бічна підтримка піднімається на дві третини висоти спинки, забезпечуючи ідеальний комфорт, незалежно від вашої статури.
Елегантність та винятковість
kadjar
Піддайтеся його шарму! Чудовий підбір кольорів, вибір матеріалів, увага до обробки салону... Renault KADJAR виділяється завдяки своєму спортивному та сучасному стилю. Насолоджуйтеся м'якою на дотик панеллю приладів, шкіряними ручками, оздобленими швом, та хромованим обрамленням панелі приладів та дефлекторів. Все в Renault KADJAR сповнене елегантності та витонченості.
Панорамний скляний люк
kadjar
Внесіть трохи світла у повсякденне життя! Renault KADJAR має фіксований скляний люк площею 1,4 м², що дозволяє отримати якомога більше задоволення від того, що вас оточує, наповнюючи салон автомобіля світлом.
Багатофункціональ не кермо
kadjar
Багатофункціональне трьохспицеве кермо Renault KADJAR має спортивний вигляд та удосконалену ергономіку, даючи більше задоволення від водіння.
Створіть свою R-LINK 2
kadjar
Отримайте нові враження від керування із системою R-LINK 2. Її нові налаштовувані домашні сторінки нададуть вам легкий доступ до найчастіше використовуваних функцій. Ви можете налаштувати до шести профілів. Всього одним дотиком ви можете знайти свої навігаційні налаштування, мультимедійний вміст чи налаштування допомоги водієві.
Залишайтеся на зв‘язку
kadjar
Відкрийте для себе повнофункціональне меню з тематичними розділами. Натисніть кнопку "Навігація", щоб знайти карти TomTom. Насолоджуйтеся музикою з вашого мобільного пристрою або переглядайте фотографії та відео* завдяки розділу "Мультимедіа". В розділі "Телефон", скористайтеся функцією "вільні руки" через Bluetooth. В розділі "Автомобіль", змініть параметри та налаштуйте системи допомоги водієві. Ви можете так само підключити всі свої мультимедійні пристрої, використовуючи оптимальний спосіб підключення: два USB-порти, один штекерний роз'єм та дві розетки на 12 вольт. * Тільки при зупинці
Повністю світлодіодні фари "Pure Vision"
kadjar
З двома світлодіодними модулями "Pure Vision", які вмикають ближнє та дальнє світло фар, Renault KADJAR оснащений освітленням, яке на 20 % потужніше за освітлення галогенними лампами. Ця технологія забезпечує ваш автомобіль більш інтенсивним та точним освітленням, збільшуючи вашу безпеку та здатність бачити в нічний час.
Автоматичне перемикання з дальнього на ближнє світло та навпаки
kadjar
Вночі Renault KADJAR пристосовує ваші фари залежно від присутності інших автомобілів. Ваші фари автоматично перемикаються з дальнього на ближнє світло та навпаки.
Протитуманні фари з поворотною функцією
kadjar
На додаток до повністю світлодіодних фар "Pure Vision", Renault KADJAR також постачається з протитуманними фарами з поворотною функцією, пропонуючи удосконалену бічну видимість. Ця функція вмикається, коли ви натискаєте на вказівник або повертаєте кермо, рухаючись зі швидкістю менше 40 км на годину.
Пакет Easy Park Assist, а також передні, задні та бокові датчики для допомоги при паркуванні
kadjar
Паралельне паркування ще ніколи не було простішим з пакетом Easy Park Assist. Система оцінює доступний простір та формулює послідовність дій. Вона бере повний контроль над керуванням авто під час паркування. Крім того, за допомогою камери заднього виду та датчиків спереду, ззаду та збоку система попереджає вас про наявність перешкоди на вашому шляху, забезпечуючи вас захистом на 360°.
Круїз-контроль - обмежувач швидкості
kadjar
Для приємніших та менш виснажливих поїздок ми оснастили Renault KADJAR круїз-контролем (обмежувачем швидкості), який дозволить вам легко встановити середню або максимальну швидкість.
Blind Spot Warning
kadjar
При наближенні іншого автомобіля у "сліпій" зоні сигнал інтегрований в бічні дзеркала попередить вас про це.
Система попередження про зміну смуги руху
kadjar
На швидкостях понад 70 км на годину ця система попереджає вас, якщо транспортний засіб ненавмисно перетинає суцільну чи переривчасту дорожню розмітку. Ця функція підвищує безпеку, попереджаючи про те, що автомобіль може з’їхати з дороги.
Максимальна пасивна та активна безпека
kadjar
Оскільки ви не можете передбачити виникнення небезпеки, Renault KADJAR завжди готовий допомогти. Наші фахівці з безпеки продумали все: Шість подушок безпеки (передні, бокові для захисту голови та грудної клітки), ремені безпеки з переднатягувачами та обмежувачами навантаження, а також антихлистові підголівники. Для захисту дітей-пасажирів Renault KADJAR також постачається з двома кріпленнями Isofix.