Ласкаво просимо до нашого сайту
  • Reanult Sandero
    Переваги та оснащення
    Модель недоступна для замовлення в Україні
    запит на придбання
    alt
Mіський хетчбек

Життя у великому місті встановлює свої правила, і Renault SANDERO приймає цей виклик. Комфортний салон, надійний економічний двигун, компактні розміри зробили цей міський хетчбек однією з найбільш продаваних моделей Renault.

Екстер'єр
Екстер'єр

Експресивний дизайн нового Renault Sandero (Рено Cандеро) чудово поєднується з надійністю, внутрішнім простором та комфортом автомобіля. Втілюючи нову дизайн-концепцію автомобілів Renault, модель виглядає стильно та елегантно завдяки плавним формам кузова, фарам з подвійною оптикою, радіаторній решітці і хромованим елементам. На тест-драйві Renault Sandero (Рено Cандеро), який з радістю проведе будь-який офіційний дилер Renault у Вашому місті, Ви самі зможете по заслузі оцінити цей автомобіль.

MEDIANAV
MEDIANAV

Тактильний екран дає легкий доступ до шести функцій меню: радіо, медіа, телефон, карта, навігація та налаштування.

Система допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) працює разом з ABS та контролює траєкторію автомобіля незалежно від інтенсивності гальмування. У результаті гальмівний шлях скорочується без різкої зміни траєкторії.


Антиблокувальна система гальм (ABS) допомагає під час гальмування, запобігаючи блокуванню коліс у разі раптового гальмування. Коли активується ABS, автоматично вмикається аварійна світлова сигналізація.


Система ESP та HSA дає змогу не поспішаючи виконувати безпечний старт на підйомі. Під час зупинки, коли ви відпустите педаль гальма, автомобіль залишатиметься нерухомим (протягом 2 секунд), даючи вам час спокійно рушити з місця. Менше стресу: це надзвичайно корисна функція під час старту на підйомі або маневрування на схилах. Непотрібно використовувати ручне гальмо, щоб уникнути скочування.

Подушки безпеки пасажира можна відключити, щоб безпечно закріпити дитяче крісло на передньому сидінні спинкою до напрямку руху (з індикатором на панелі приладів).